Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Elektronika 6.15i...

Van egy Elektronika 6.15i órám. Mi baja lehet, ha működik, de csak az alábbi módon/feltételekkel?

Figyelt kérdés
Egyszer bedugtam, 00:00-t mutatott. Nem nyomtam meg egyik gombját sem, hanem hagytam, hogy magától váltson. 00:01-re váltott, és ezután még hagytam, hogy számoljon el 23:59-ig. El is számolt, és mikor ismét a négy 0-hoz ért, akkor a gombjaival be tudtam állítani. Innen is tudott normálisan számolni. Viszont most áramtalanítva volt, és nem tudom beállítani. Ha bekapcsolom, akkor ilyesmi számokat mutat: 84:88. Gombokra nem reagál, vagy ha igen, akkor sem jól számol.

2020. szept. 1. 14:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!