Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki tud tanácsot adni,...

Valaki tud tanácsot adni, hogy milyen Wacom táblát vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszerezni egy Wacom rajztáblát, de nem tudom, hogy milyen típusút nézzek. Olyat szeretnék, ami nem géphez köthető, hanem (mint egy tableten) látom rajta a rajzom. Mondhatni kezdő vagyok a digitális rajzolásban, viszont szeretnék egy ilyet beszerezni. Néztem egy Wacom One nevűt, ami ha jól olvastam és láttam, akkor kezdőknek készült. Ha valaki esetleg tudna nekem ajánlani valamilyet, akkor leírná nekem a tapasztalatait, előnyeit/hátrányait a táblának? A válaszokat előre is köszönöm!

2020. szept. 3. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A one a wacom belépő szintű táblamonitora, nagyon nem lehet vele mellé lőni, de ne is várj tűéles 4k kijelzőt. Előnye, hogy könnyen hordozható és akár bizonyos telefonokhoz is hozzákapcsolható, hátránya a relatíve kis kijelző (a többség a 16-24col közötti tartományt tartja ideálisnak).
2020. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem a One Wacom kezdő szintű táblám van. Meg vagyok vele elégedve, kezdőknek teljesen jó. Semmi hátrányát nem vettem észre, max annyi, hogy mikor hatalmas fájlokon dolgozom, akkor kicsit késik a ceruza és monitor közötti idő, de ez is inkább a gépem tárhelyének a hibája.

Kicsit kicsi a hely az érzékelő részén, de rajzolásra nekem totál elég.

2020. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!