Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az okoskarkötő akkor is...

Az okoskarkötő akkor is pontosan mér (kcal, lépés stb) ha pincérkedem és folyton mozog a karom?

Figyelt kérdés
Egy éve figyelek az egészségemre, diéta, kalóriaszámlálás, alapanyagcsere stb. Egy hónapja kezdtem pincérkedni és túl gyorsan fogyok, mert nem rudom jól megbecsülni hogy mennyit égetek egy munkanapon. Erre szeretnék megoldást, olxsón - ezért gondoltam okoskarkötőre. Eddig zsebbe tett telefonnal mérve napi 10-15 kmt mértem munkában. A csuklón hordott okoskarkötő ugyanilyen pontos lenne? Nem zavarná hogy az ételhordásnál állandóan mozog a karom?
2020. szept. 8. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A lépésszámláló műszer általában rezgésre , lendítésre mér. Ezek sosem pontosak. Előfordul néha, hogy gyorsaság/mozgás alapján megpróbálja kiszűrni, ha autó/bicklin ülsz vagy az alapján megállapítani, besaccolni a lépés számodat. A kalória égetés meg csak annyi, hogy össze szoroz osztja a testsúlyodat a lépésszámoddal aztán mond egy számot. Ha az a gond, hogy túl gyorsan fogysz, legyen nálad csoki vagy müzli szelet.
2020. szept. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából a fő kíváncsiságom még midnig az, hogy az okoskarkötő karlengetés közben mennyire fontos. Vagy éppen attól, ha szilárdan tartom és nem lengetem séta közben (tálca van a kezemben), akkor is pontos e.
2020. szept. 14. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ertek annyira hozza, de nekem van egy okoskarkotom, es barhogy emelgetem a kezem, ahhoz nem szamol lepest. Azonban amikor elindulok, es tenyleg leptem parat, azt szamolja. Szerintem a kaloriat is kb jol szamolja, nem tunik nagyon magasnak vagy alacsonynak a szam.
2020. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zzzoli ***** válasza:

Többféle összetevőből állapítja meg a lépésjelet. Ha ülsz és kalimpálsz nem számol, de ha haladsz akkor online tudod minden egyes lépésnél figyelni a kijelzőjén hogy minden lépésnél hozzáad egyet.

Nyilván ne a legolcsóbb modellt nézd ki, de nem is kell rá vagyonokat költeni. Utána tudsz olvasgatni, teszteket nézni hogy melyek az ajánlott vételek.

2020. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!