Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki ismer ingyenes, nem...

NessaLaura kérdése:

Valaki ismer ingyenes, nem csak próbaidős, működő videószerkesztőt?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ezzel kapcsolatos kérdés van, de egyszerűen nem jutok előrébb. Csak a páromnak szeretnék egy videót szerkeszteni a születésnapjára - semmi extra, csak képek egymás után sorban, a zenei aláfestéshez passzoló ritmusban.

Kerestem online videószerkesztőket, letöltöttem a Lightworksöt, de arról kiderült, hogy csak egy hétig ingyenes, és annyi idő alatt biztosan nem végzek.

Nagyon hálás lennék annak, aki kisegítene egy olyan videószerkesztő programmal, ami hozzáférhető, ingyenes, és tud annyit, hogy egy hangsávra ráigazítsak képeket!



2020. szept. 21. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem használtam még videoszerkesztőt, de itt találsz többfélét, sok ingyenest is:


[link]


Mindegyikhez van egy rövid leírás, abból talán kiderül melyik felel meg neked.

2020. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

,,ami hozzáférhető, ingyenes, és tud annyit, hogy egy hangsávra ráigazítsak képeket!''


Na most ha csak ezt a mondatot veszem figyelembe, akkor ez jó (én is ezt használom lassan 2 éve): [link]


Tekintettel arra, hogy úgy tűnik nem értesz a dologhoz, ha Win10-en vagy, akkor menyj erre az oldalra: [link]


Kattints az "Open Photos" gombot. Ha magyar a Windows, akkor a "Videóprojektek" fület nyisd meg, onnantól szerintem egyértelmű. Ha tudsz angolul, akkor szerintem könnyen továbbjutsz ha baj van pl.


Remélem segítettem, sok sikert!

2020. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez egyszerű. Windows 10 -ben van olyan program. Egyszerűen csak beírod, hogy "Videoszerkesztő" és a géped kiadja, de ha bemész a fényképekbe csak kattints arra, hogy "videoprojektek" és akkor kattints arra, hogy "^Új videoprojekt üres projekt indítása" és máris indítottál egy új projektet. Utána fel tudod fedezni. Egyszerű, de minden van benne: háttérzenék, felirat, 3d -s efektusok, stb.
2020. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hű, köszi a válaszokat! :)

Windows 7-em van, és igen, infózseni sem vagyok. xD

Lecsekkolom majd, amiket ajánlottatok, és még egyszer köszönöm szépen a segítséget! :)

2020. szept. 22. 19:58
 5/8 tabaki ***** válasza:

#1 kitűnő listát linkelt, én például ezt ajánlom belőle:

[link]

Ami a Lightworksöt illeti, nekem gyanús, amit írsz. Tudomásom szerint igenis létezik ingyenes változata – igaz, a mentési lehetősége egyetlen formátumra van korlátozva, de azt eléggé tisztességes módon, használhatóra választották (MPEG4/H.264, max. 1280x720p). A feladathoz képest viszont szerintem bonyodalmas a kezelése, inkább emiatt nem érdemes erőltetni.

2020. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! :)

Én a 2020.1-eset töltöttem le, de kiírja, hogy Sign in/Registration required in 2 days, ezért gondolom, hogy akkor majd regisztrálni kell, ami fizetősnek tűnik. És ezt a mentési lehetőséget sem találom, mert egyáltalán nincs az a toolbar hozzá, ami a tutorial videókban látszik. :/

2020. szept. 23. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:

"csak képek egymás után sorban, a zenei aláfestéshez passzoló ritmusban"

ha van türelmed ütemre igazítani a képeket, erre a microsoft movie maker is alkalmas.

2020. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Keress rá a neten, hogy Open Shot. Ha megtaláltad a hivatalos oldalát, nyugodtan letöltheted. Olyan, mint a Movavi, csak magyar nyelvű, ingyenes, és még jobb. Amúgy én vagyok a 3. Válastadó...
2021. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!