Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kaputelefon kibontásáról van...

Kaputelefon kibontásáról van valahol oktató videó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kaputelefon kültéri egység tönkrement. Be van (volt) falazva. Ki szeretném szerelni a helyéről, és ügyetlen vagyok vele :) Valami műanyag beépítő kerettel van szerelve, amit vésővel körbe szedtem, szellősen van a kültéri a beépítő keretben, meg a beépítő keret is a fal nyílásban, és nem tudok rájönni, mi a fene tartja a helyében akár a keretet, akár a kaputelefont a beépítő keretben. Az egész falat nem szeretném széttörni :)


Ha létezik arról valami "csináld magad" oktató videó, hogyan szokás falba beszerelni beépítő keretet, jellemzően hogyan rögzíthetőek bele a kültérik a beépítő keretbe (mi tartja őket ott abban a pozícióban), azt imádnám.


Sajnos eddig olyasmit YT-n fellelni nem tudtam, sem blogokat fényképekkel illusztrálva. Bárki tud olyasmi leírásról / bemutatóról, egy linket had kérjek róla.


Előre is köszönöm.



2020. szept. 22. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

sok esetben úgy csinálják, hogy "úgy se' köll ezt kivenni onnan soha!" úgyhogy körbeöntik betonnal. habarccsal...

tegyél a sarokcsiszolóra gyémánttárcsát és vágd körbe a p..ba!

2020. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A beépítő keret hátulról talán tényleg be van ragasztva, vagy én nem tudom, de az a beépítő keret. A kaputelefon kültérit a keretbe nem úgy tűnik, hogy bármi bele fogná. Nem láttam még beépítő kereteket nyersen. A kültérit a beépítő keretbe hogyan szokás bele fogni? Nem nagyon látok se csavart se semmit. Legalább is azon a talán 1 milliméter széles légrésen, ami a kültéri egység, és a beépítő keret között van.
2020. szept. 23. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!