Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetlen jack se működik?

Egyetlen jack se működik?

Figyelt kérdés
Egyetlen jack se működik, a microfonomat se tudom bedugni ,hangfalat se, de usbés fejhalgatót igen, és minden mást is, a gépet is újra raktam, az se segÍtett. az alaplappal lenne probléma?

2020. szept. 23. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a windowsban a tálván... a hang nincs lenéítva?
2020. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*lenémítva
2020. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Alaplapi drivereket is feltetted, mert a windows az kevés sokszor...

Ha fenn a driverek rendesen, biosban is engedélyezve ( elem jó e vajon ), akkor elment a hangkártya vadászmezőkre.

2020. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha PC-ről van szó akkor le vannak tiltva az előlapi csatlakozók.
2020. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen pc, eszközkezelőben nem mutat semmilyen jack eszközt, de ezt hogy érted hogy levanak tiltva az előlapi csatlakozók?
2020. szept. 23. 20:12
 6/16 A kérdező kommentje:
3/5 canobix feltettem
2020. szept. 23. 20:52
 7/16 anonim ***** válasza:

Esetleg a biosban nézd meg, hogy milyen kimeneti mód van beállítva a hangnak, engedélyezve van e az audio a jackre.

Nem írod, hogy használt-új gép...előélet...eredeti drivereket használsz e vagy helyettesítőt valami fos program segítségével...stb.


A hw64info kiolvassa a pontos hardvert típus szerint.

Úgy kell drivert keresni hozzá pl ac97...bla bla....s találni ac97 bla bla.

2020. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A bioshoz egyeltalán nem értek, de igen használtan vettem gépet újra raktam és új drivereket raktam fel nvidia-ából mindent meg az alaplap cdéjét, de ez működhet, a biost nem bántottam csak a bootolást álÍtottam minden más előre beálÍtott océn van
2020. szept. 24. 06:57
 9/16 A kérdező kommentje:
nvidia gp104
2020. szept. 24. 13:38
 10/16 anonim ***** válasza:

Telepítés előtt volt e hang vajon...ha nem volt, akkor lehet átvágtak lényegében.

Másrészt nézd meg, hogy az alaplap mely rendszerekkel kompatibilis.Ha win10 fost tettél fel s régi az alaplap, ez a baj.

2020. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!