Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az emag megbízható bolt?

Az emag megbízható bolt?

Figyelt kérdés
Néztem a tvket és a véleményeknél ugyanazokat találtam különböző tvknél, sokszor az akció mértékének feltüntetése is irreális, de ettől még megbízható bolt?
2020. szept. 23. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Megbízható úgy ahogy, de nem ők forgalmazzák a tv-t, hanem alattuk futó cégek, ők csak egy gyűjtő hely. Ilyen szempontból van jobb és megbízhatóbb is.
2020. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
AZ extreme digital jobb? Amúgy lg tvket néztem.
2020. szept. 23. 16:51
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
52%

Na nekem meg az Extrém Xar Digitallal van bajom...

De szerintem bármelyik céget nézed, mindegyikhez találsz olyat, akinek van kifogása, egyik sem tökéletes.

A mai magyar viszonyok között azt hiszem, sem az Emag, sem az Extreme Digital nem kirívóan rossz... Ezek azért nagyságrenddel megbízhatóbb kereskedőcégek, mint az egyébként fellelhető, rengeteg sosem hallott nevű cégecskék, amelyeknél hiba esetén még csak reklamálni sincs nagyon lehetőséged.

2020. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ehhe... ne zavarja a válaszadókat, hogy a kettő egy és ugyanaz a cég.

Nem rég egyesültek.

[link]

[link]

2020. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Megbízható az emag is, meg az extrém digital is.

2020. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Mindkettő jó
2020. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Extrem digitál megbízható eMAG nem igazán.de ott média markt szintén megbízható.
2020. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az emag, az teljesen. Csak amit árul, az esetleg olyan ócska, mint a föld. Vagy hatszor vettem SD kártyát tőlük, jó áron, azokkal semmi bajom (Sandisk), az időjárásjelző állomásokkal meg többször ráfaragtam (az is S betűvel kezdődik).
2020. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Vannak márkák amiket nem érdemes venni, de ez nem az üzlet hibája. Amikor telefonokat néztem a media marktban pl azt mondták bármit csak navont ne. Azt mondta a boltos meg van határozva nekik milyen kínálatuk kell legyen, hogy mi igaz belőle nem tudom. Mindenesetre az LG tv szerintem minden boltban LG tv, a kérdés csak az már hogy a nano cellás modelljeilben lehet e bízni. Úgy reklámozzák őket, hogy hiper szuperek, de lecsukott villany mellett valaki szerint zavaró valami a képben, stb. Sose volt még okos tvm, így nehéz választani, elvben az Oled a jelenlegi legjobb, de vagy 2x drágább is.
2020. szept. 24. 17:05
 10/11 A kérdező kommentje:

A kérdéses tipus jelenleg az emagnál a legolcsóbb, elég drága ahhoz, hogy a sok negativ komment mellett ( nem erre hanem hasonló nano cellás készülékre nem tudom meg merjem e próbálni.

[link]

2020. szept. 24. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!