Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TV felbontás hiba(Hdmi) Mi...

TV felbontás hiba(Hdmi) Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nemrég beszereztem egy tvt amit monitorként szeretnék használni,viszont a hdmi csatlakozással meggyűlik a baja, legalábbis az én gépemnél.Hiába 1920×1080 a tv max felbontása, ebből a windows valamiért 640×480at enged és nemis engedi feljebb venni. Frissítettem drivert,próbáltam vacakolni a programmal (radeon software) de semmi. Csak ezzel a tv vel csinálja ezt korábban volt 4k tv vel is kötve és semmi baja nem volt, ebben a tv ben pedig található vga port is amivel már jó a felbontás de cserébe elcsúszik/túlmegy a kép olyan helyekre is ahol már nincs képernyő. A valaszokat/segítséget előre is köszönöm!

#hiba #HDMI #TV #Win10, felbontás
2020. szept. 26. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Hibás a tévé, nem jelzi a gépnek, hogy milyen felbontásokat tud. A kilógó rész normális tévéknél, ez az overscan. A menüben valószínűleg ki tudod kapcsolni.
2020. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!