Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple-nél online rendelésnél...

Apple-nél online rendelésnél hogy aktiválhatom a diákkedvezményt? Kell igazolnom a jogosultságom? Többi lent

Figyelt kérdés
A felület nem kérte sehol sem hogy igazoljam, csatoljam a scannelt hallgatói jogviszony igazolást pl. Végigcsináltam a rendelést, meg is kaptam az emailt a 423 ezer forintos végösszegről, amiben egy MacBook Air van, és a mellé járó ajándék AirPods, viszont a számlámról eddig 59 990ft-ot vontak le, ami az AirPods kedvezmény nélküli bolti listaára. Kicsit most aggódom hogy így a rendes árakat vonja-e le a rendszer, vagy mi történik. Valakinek van ezzel tapasztalata?

#Apple #kedvezmény #MacBook #apple webshop #Apple oktatási áruház #Apple online rendelés
2020. okt. 2. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

diákkén nem rendeltem még online tőlök semmit, úgyhogy passzzz...

nem nyomtál valamit félre?


a magyar support nagyon jó, hívd fel őket!

06 80 983 435

2020. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nyomtam semmit se félre az tuti, mert emailben a visszaigazolás a helyes összegről jött. Köszi a telefonszámot, esetleg nem tudod hogy szombaton is lehet e őket hívni?:)
2020. okt. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!