Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1 monitor, 1 pc, 1 playstation...

1 monitor, 1 pc, 1 playstation, 1 xbox?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy a monitoromon csak 2 hdmi bemenet van, viszont van playsationom, xboxom, és pc-m is. Hogyan tudnám megoldani, hogy ne kelljen mindig cserélgetnem az xboxnak és playstationnak a hdmi kábelét?

2020. okt. 4. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
hdmi elosztó esetleg keress rá nekem is van :)
2020. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


ilyet találtam, de ha minden igaz ez csak arra jó, hogy 1 készülék képét 2 monitorra vetítse ki.


[link]


találtam ilyet is. nem tudom melyik lenne jó nekem és miért

2020. okt. 4. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a második. Azért mert az olcsóbb és mivel a monitornak 2 bemenete van az egyikbe bedugod az elosztót és pl az elosztóba megy az xbox és a ps. A másik bemenetbe ami alapból a monitoron van abba meg a pc :) Amúgy nekem is ilyesmi van.
2020. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést az első azt akartam írni
2020. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Csak óvatosan! Nem mindegy, hogy egy bemenetről több kimenetet hajt meg, azaz egy eszköz képét adja ki több monitorra, vagy több bemenetet közösít egy monitorra. Utóbbi kell neked! Ezeken jellemzően van egy kapcsoló, amivel kiválaszthatod, hogy melyik bemenetet akarod éppen használni.
2020. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hdmi elosztó switch jó, mi is hasonlót használunk csak az 10k volt :D
2020. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


[link]


ezt rendeltem végül. a nevében is benne van amúgy, hogy output, tehát azok a kijelzők. szóval ha több konzolt akarsz rákötni egy monitorra, több input kell és elég 1 darab output.

2020. okt. 4. 13:50
 8/8 A kérdező kommentje:
csak ennél most az lesz a kérdés, hogy bírni fogja-e a 1080p 60hz-es teljesítményt :D
2020. okt. 4. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!