Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát vennétek...

Milyen okosórát vennétek 120.000 Ft-ból?

Figyelt kérdés

Óra váltás előtt állok, ezért érdekelne a véleményetek.

Ami fontos lenne az új órában:

- amoled kijelző, sok-sok váltogatható személyre szabható számlappal :D

- legyen nőies verziója

- az sem hátrány, ha SIM kártyát is lehet bele tenni, de nem létszükséglet

- és persze jó lenne, ha a lehető legtöbb funkciót tudná.

Ha már ennyi pénzt kiadok rá, szeretném a lehető legjobbat kiválasztani.

Bújom a netet, olvasgatok teszteket is, de nem sikerült még döntenem. Szemezek a Garmin Venu-val, nagyon tetszik, de hátha tudtok jobbat ajánlani ebben az árkategóriában.

Előre is köszi. :)



2020. okt. 7. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó a Garmin is. Én mondjuk a Samsung Galaxy Watch 3at venném.
2020. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is Samsungot vennék.
2020. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erősen ajánlanám a friss SoC-val megjelent TicWatch Pro 3-at, de nem tudom van-e nőiesebb kivitelben, illetve nem mondhatni egy kis órának, viszont messze az egyik legokosabb az említett friss SoC (nagy előrelépés), illetve a mellé társuló WearOS rendszer miatt.

Mondanám még a most megjelenő Fossil Gen 5E-t, amiben lesz női(bb) kivitel, de abban az előző (2 éves) SoC található, ami nem feltétlen rossz, de mint mondtam az idei nagy előrelépést hozott, és még csak most kezdik implementálni új WearOS alapú órákba.

2020. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!