Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes ebook olvasót venni?

Érdemes ebook olvasót venni?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung tabletem, de gondolkodom rajta hogy vegyek e. Mostanság egyre többet olvasok.

Melyiken jobb olvasni tableten vagy ebook olvasón?

Na és az olvasón hogy van javítsatok ki ha tévedek, de ott sötétben is működik, tehát világít rendesen?


2020. okt. 10. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A papirontul blogon nézz szét.


Igen, ebook - olvasó a jobb, és van háttérvilágítással rendelkező is.

2020. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasni ebook! Van olyan típus, ami rendelkezik háttérvilágítással.
2020. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tablet olvasás szempontjából kicsit olyan mint a svájci bicska, az is mindenre jó, de én még nem láttam olyan iparost, aki azzal akart volna csavarozni csavarhúzó helyett. Vagy három évig olvastam a tableten, és vagy négy éve olvasok az olvasón, egyikkel sincs bajom, de például ha fekve olvasnék, hosszabb távon egy kézben tartani a tabletet kellemetlenebb (mondjuk az nekem 10 collos, hát van forgatónyomaték, tömege 463 gramm, miközben a 8 collos olvasó nem nyúlik ki oldalra és a modern az csak 209 gramm). Ha olyanok a fényviszonyok, akkor a tablet használhatatlan olvasni, a nagyvilág tükröződik benne. A háttérvilágításos olvasók nem olcsók. Ide értve azt, hogy én a 6 collos olvasóktól idegenkedem, 8 collos háttérvilágításos meg 80-130 eFt, és az olcsóbbik az olyan is.

Így most, ha megyek valahová, két készüléket kell cígelnem. Foglalkozásszerű cipelés (bejáró, satöbbi) szempontjából viszont a hat collos olvasó lenne az ideális, gyakorlatilag bármilyen zsebben elfér.

2020. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!