Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy villanyszerelőnek mért...

Egy villanyszerelőnek mért kell lemezt vágnia mintára?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Mert nem talált magának jobb állást, valószínűleg.
2020. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert tudják a fõnökei hogy akkora veréb hogy úgyis megcsinálja.
2020. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
? Ezt kifejtenéd bővebben?
2020. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
fémipari alapképzés szakmai gyakorlat?
2020. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"fémipari alapképzés szakmai gyakorlat?"

Ja,reszelővel gyártottuk a kalapács fejet. :)

2020. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

jaja azért kérdeztem :D nekem 2 sajátmárkás kalapácsom is van. a másodikat már köszörűvel letoltem :DDDD Meg laposvágót is csináltunk, meg van egy saját dugókulcskészletem amit imbuszcsavarokból csináltam esztergával.

Meg csináltunk lemezből minden vackot, dobozokat, szelencéket. Meg a nyugdíjba vonuló kollégáknak gázzsámolyt, stb.

A szakmám pedig villamosmozdony szerelő, szóval ha szigorúan vesszük akkor nekünk is minek a lemezhajlítást, hegesztést stb. megtanulni, gyakorolni.

Hidd el jó az ilyen alapokat tudni, bármit meg tud az ember csinálni. És közben megtanulod az alapvető szerszámokat, hogy mi micsoda, mire való, hogyan kell használni.

Olyan ez mint második osztályban a szorzótábla: ha megtanulod sosem fogsz többet gondolkodni rajta, de ha nem tanulod meg, mindig agyalni kell rajta, hogy 7x6 mennyi is? :D

2020. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!