Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb tetoválógép...

Melyik a legjobb tetoválógép típus?

Figyelt kérdés
Ami nem akad munka közben, nem lasssul be, könnyű tisztítani, cserélni benne a tűt, nem enged sok festéket a rezgés. Előző gépnél ezek voltak a hibák, kb 2 percenként meg kellett állni, mert elszenesedett a réz része. Kezdő vagyok de profi gépet keresek, amit külföldön is elismernek az alkotók. Az ára nem számít.

2020. okt. 13. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Nyugi Martin... Előbb rajzolni kell megtanulni.
2020. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cheyenne hawk spirit v thunder. 150 korul van.
2020. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Gondolom valami fantasztikus kínai szutyokkal próbálkoztál eddig, ami a remek "kezdő szettek" tartozéka szokott lenni. Ezek a szettek 20 forintot nem érnek, se a festékek se a gépek.

Ha komolyan gondolnád, már rég ott lennél minden ilyen témával kapcsolatos facebook csoportban és ott láthatnád, milyen tetováló gépek amik elismertek. Attól, hogy valami elismert itthon és külföldön is, még nem garancia arra, hogy a te kezeddel is kompatibilis lesz. Csúcskategóriák: Bishop, Dragonfly, Cheyenne...Ezeket a gépeket nem kapod meg 180e ft alatt, szóval nem egy kínai kezdő kókány szett árkategóriában mennek.

2020. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó. Bizony érdekel a téma, de nincs facebookom, ezért nem vagyok ott minden csoportban.


Az eddigi valszeg kínai volt,és valóban kezdő szettben vettem akkor, mikor annyit se tudtam a témáról, mint most (most se tudok sokat a gépekről, megnevezésekről, a munka érdekelt, nem a neve az eszköznek, amivel dolgozom, ezért hívom mütyürnek meg bigyónak) ezért is köszönöm az ajánlásokat.


Nagyon szépen rajzolok, nem ezzel van a gond, az első nem tudom, mire célzott...

2020. okt. 17. 00:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!