Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudok letölteni az LG...

Honnan tudok letölteni az LG 32lg3000 típusú tévémhez szoftverfrissítést? És hogyan tudom elvégezni a tévémen a frissítést?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Huhh, nem volt könnyű megtalálni, de feltöltöttem neked rapidshare-re

*****


Usb kikódolásához kell? Nekem LH3000-m van arra egy fél óra alatt előástam a fw-ket és megnéztem mit kell csinálni, de ez keményebb diónak tűnik. Remélem jó a file, amit találtam, itt van hogy kell felrakni:

DOWNGRADE (read first)


ok , create a folder on your USB stick called LG_DTV and put the 3.15 firmware in that folder (dont put another folder in the folder just the firmware itself) and Insert USB stick into TV, (if it doesnt read it automatically) then press MENU and choose OPTION (but dont press OK) but press the FAV button 7 TIMES to get upgrade screen on and choose firmware to upgrade / OK.... - failing that, repeat but press '7' 7 times instead of 'fav' which will get the basic upgrade screen on

- downgrade the firmware and restart TV


ACTIVATE USB

hold down OK on remote and OK on the TV for about 5 secs (be sure to point remote at TV) then it will ask for password - press 0000 and it will take you into service menu = go to no. 2. TOOLS OPTION 3 and change JPEG to 1 and DIVX to HD (dont change ANYTHING else or you will break TV and NO bluetooth doesnt work unless your TV comes with it)


UPGRADE


following the downgrade guide but put the 3.40 firmware into the LG_DTV folder (deleting the old one) and insert into TV and upgrade, as the firmware is newer than in the TV it may read the USB stick without having to press FAV or 7 seven times...


remélem tudsz angolul:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az LG nem veri nagy dobra, hogy lehet HD filmeket nézni a "szervíz" USB-n, így kétes orosz oldalakról, meg fórumokról lehet összeszedni az fileokat meg az infokat.

[link] itt vannak magyar kollégák, esetleg kérdezz utána, hogy az lg sorozat más-e mint az lh, mert ott főleg lh-k-ról írnak. kb ennyit tudtam...

2010. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. aug. 8. 23:36
 4/4 ltoth45 válasza:

TÉVES INFO!!!


A 32LG3000 (32LG2000, 32LG5000) fw file kiterjesztése .bin (és nem epk és nem kell mappába sem rakni).

Sajnos a 3.51 és 3.55 fw-el nem jelent meg a Tool Optinon menü, talán a 3.54 -es bin ben benne van már, ma kiderül.

2013. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!