Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma reggel óta nem tudok...

Ma reggel óta nem tudok bekapcsolni a bluetooth headsetemet, pedig tegnap este még hallgattam. Már nem garanciális. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Rapoo H6060, négy és fél éve van meg.

Tegnap este még vidáman hallgattam (ahogyan előtte is minden nap), viszont ezúttal talán túl sokáig vártam azzal hogy töltésre feltegyem. (kb 5x figyelmetetett a hang hogy low battery)

Ezúttal nem kapcsolt ki magától, én kapcsoltam ki végül és tettem töltőre.

Azt nem láttam hogy töltődik-e mert lefeküdtem aludni, reggel viszont olyan történt mint még soha: nem lehet bekapcsolni. A töltőre is ráteszem, pár mp-ig pirosan világít, mintha töltené, de aztán kialszik. És csak nem tudom bekapcsolni.

Mit tehetek?



2020. okt. 20. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiveszed az akkut, rátöltesz egy tápegységgel, akku vissza, és tölteni fog.

És ha megint hagyod csutkára lemerülni, akkor ugyanezt kell majd megismételned nagy valószínűséggel.

Ha ez nem megy, akkor megkérsz rá egy barkács hajlamú haverod, vagy szervizbe viszed.

Esetleg veszel másikat.

Kb. ennyi a választék.

2020. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szirty ***** válasza:

Lehet hogy akkucserére lesz szükség, mert ez a mélyrepülés tette be neki a kaput.

Négy és fél év kb. megfelel az akku várható élettartamának. Talán még túl is teljesítette.

2020. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Morzsi007 ***** válasza:
Lehet felkerült az i-re a pont. 4 éves létére megadta magát az akksi. Vagy nagyon lemerült és ne bír elindulni a töltés, ahogy már írták előttem. Ilyen van más eszköznél is. Próbálj meg megfelelő töltővel rátölteni az aksira, csak vedd ki a helyéről. Vagy reset esetleg, ha van ilyen gomb. Másik töltővel mit mutat.
2020. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!