Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Külső tintatartályos nyomtató...

Külső tintatartályos nyomtató palackját érdemes megtartani?

Figyelt kérdés

Epson L3150


Arra gondolok, hogy majd esetleg azt töltik fel festékkel, ha a nyomtatóból kifogy.

Akkor nem kellene gyári utántöltőt venni.



2020. okt. 25. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
EcoTank 3151-re keress rá, azt hiszem azzal lehet tölteni.
2020. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utángyártottat ajánlok inkább, árban kb. hasonló mint az utántöltött s gond nélkül működik. Ha fontos fényképeket akarsz nyomtatni és biztos akarsz lenni a szinek korrektek legyenek akkor gyári patronokat vásárolj.
2020. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor elvileg tölthető? Próbáltam rákeresni, de nem láttam ilyen lehetőséget. Lehet nem éri meg évekig rakosgatni.
2020. okt. 25. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A mindhárom szint tartalmazót nem szívesen vállalják utántöltésre. Mi az ellenvetésed az utángyártottal szemben?
2020. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igazából semmi. Végül ránéztem a fél éves nyomtatómra (2 gyerekem van) és a színeseknek éppcsak elkezdett látszani a felső szintje. Tehát akár évekig kerülgethetném még a palackokat. Úgyhogy kidobtam :)

2020. okt. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!