Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit érdemes CRT monitorból...

Mit érdemes CRT monitorból megmenteni?

Figyelt kérdés

Van 2 db CRT monitorom. Tartogatom a jobb időkre, de úgy gondolom, már sose lesznek beüzemelve. Eladni nem tudnám mivel 15 éves darabok, és az átmérőjük is 15".

Ezért most jött az ötlet, hogy a fontosabb hasznosabb alkatrészeket kimentem belőlük a többi kuka.

Mi az amit érdemes kimenteni? Ill. mi az amivel nem tudok semmit kezdeni?

Vagy inkább máshogy kérdezem. Mi az ami érték benne?


2010. aug. 9. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak benne jó kis apró csavarok ...
2010. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az ami érték benne?


Gyakorlatilag semmi.A TFT monitorokhoz semmit nem lehet használni.

2010. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha müködnek akkor én egyet átvennék töled, hogy ha úgy is kidobnád akkor én tudnám még hasznosítani őket. Ha érdekel akkor írhatsz itt is illetve ide: attila@tanitas.eu


üdv,

Attila

2010. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy kinek síkerült be írja a telefon számomat. De valahogy kihagytam volna ... Na nem mint ha zavarna mert publikus az interneten több helyen is. De akkor is pofátlan bunkó dolog volt.


üdv,

Balázs Attila az igazi ...

2010. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm az adminoknak hogy törölték a számomat.

üdv,

BAttila

2010. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!