Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nincs internetkapcsolatom?

Miért nincs internetkapcsolatom?

Figyelt kérdés

A mai nap véletlen kikapcsoltam a router beállításain belül lévő 2.4ghz-es tartományt, így elment a hálózat és még csak vissza se tudtam hozni, majd reseteltem a routert és a hálózát láthatóvá vált, csatlakozni is tudtam, de internetkapcsolatom azóta sincs.

Próbálgattam beállítani manuális ip címet, de nem csak a gépemnem nincs kapcsolata, hanem a telefonomnak se.

Tud valaki erre megoldást?


2020. okt. 31. 23:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
14%
Akkor hogy írtad ki a kérdést?:o
2020. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Állítsd be, hogy az internet-szolgáltatódtól DHCP vegye fel az IP-t. a WAN beállításokban van asszem, de így éjfél magasságában, a 10. sör után már elég nehéz felidézni pontosan na :D

Azért nincs neted _sehol_, mert a maga a router sem csatlakozik a nethez.

A routerrel kapcsolatod simán lehet - és lesz is - internetkapcsolat nélkül is!

2020. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
51%
Van interneted, mert ide is írsz.
2020. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1-es és 3-as... mobilnetnek hívják.

2-es, köszönöm szépen a választ, megpróbálom és egészségedre XD

2020. nov. 1. 00:16
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem meg is néztem, amikor statikusan akartam ip-t adni, hogy a dhcp nem osztja ki. Reggel megnézem, h sikerül-e, ha igen akkor írok.
2020. nov. 1. 00:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Digi vagy Telekom optikai vagy ADSL neted van, akkor PPPoE-re kell állítani, felhasználónév és jelszó a szerződésben van benne. De egyszerűbb lett volna másik eszközről visszakapcsolni a wifit.
2020. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Morzsi007 ***** válasza:

Nem csatlakozik a szolgáltatóhoz, először ezt kell beállítanod. Hiba volt resetelni, mindent elfelejtett a router.

Ahogy az utolsó válaszoló írta, úgy kell csinálni. Ha más szólgáltatód van, akkor annak megfelelő beállítást csinálni.

2020. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha nem találom a szolgátatótól kapott felhasználónevemet és a jelszómat?
2020. nov. 1. 12:04
 9/13 anonim ***** válasza:

miért nem találod? nincsenek meg a píprok vagy egyáltalán nem is kaptál?

én a Tarr kft-nél vagyok és nincs jelszó és felhasználó azonosító. A Vidanetnél voltam előtte, ott sem kellett.

2020. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek meg a papírok.
2020. nov. 1. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!