Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Falcsiszolót birja a karsher...

Falcsiszolót birja a karsher wd2 porszivó?

Figyelt kérdés
Vettem egy zsiráfot glettet csiszolni. Az asszony karcher porszivója lenne az áldozat ami elszívná a port. Eddig minden kihivásnak ellenált ennek is megfelelne? Természetesen gyári porzsákkal. Én elgondolásom szerint birja mert magát a szűrőt és a gépet nem érinti a por csak a papirzsákba szivja bele. Mit gondoltok?

2020. nov. 3. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Én nem tenném rá
Probáltam és birja
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat csak nem nem egy huzamban hasznalod 12órat egy zsakkal szuro tisztitad nélkül nem lehet baja. Barnem tudjuk milyen állapotban van a porszivo, majd kiderul.
2020. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

De próbáld ki, kb 2-5 perc után eltomodik sajnos

2020. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi tömödik el rajta? Szürőt a por nem éri. Papirzsákba megy a por. Azért port már szavattam vele elég nagy mennyiséget pl cement port. A szürőt nem éri a por ha bent van a zsák.de nem egy huzamba akkarom meg sinálni a házat természetessen. A porszivó 6 hónapos.
2020. nov. 3. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!