Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudok laptopra műanyag...

Hol tudok laptopra műanyag tokot venni?

Figyelt kérdés

A barátom születésnapjára keresek műanyag tokot, a laptopjára, picit későn jött az ötlet és péntekre szeretném beszerezni. Láttam online többfélét is, pl. az Etsy oldalán már majdnem rendeltem, de sajnos PayPallal lehet csak fizetni, így inkább hagytam az egészet... Esetleg van itt Magyarországon olyan bolt, kisker, ahol tudnék venni? Néztem a Media Markt oldalát, de ott ilyen jellegűek nincsenek.

Egyébként a laptop egy LENOVO IdeaPad YOGA 520-14IKB.

A tok, amire pedig gondoltam, hasonló mint ez (sőt, inkább műanyag matrica jellegű) és tökéletes lenne simán, egyszínűként is.


[link]



2020. nov. 3. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Dehát ez nem tok, ez matrica.

Matricaként keress rá, vagy fóliaként, és ezer helyen találsz.

2020. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!