Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítség kéne, németországban...

Segítség kéne, németországban élek igy nincs magyar csatornam. De szeretnem nezni a novemberben indulo valo vilagot, laptoprol neten valamit tudtok ahol nezhetnem eloben?

Figyelt kérdés
Elore is koszonom.
2020. nov. 6. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
rlt most??
2020. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Regisztraltam, de valami vodafone-os kodot ker nem igazan ertem.
2020. nov. 6. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
rtl most-on sok sorozatot csak premium felhasználóval lehet nézni, gondolom ehhez kéri a kódot. szerintem fel fogják rakni a nagyobb sorozatos oldalakra a részeket, sorozatbarát, dmdamedia, stb...
2020. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Élőben nem szokták a neten adni de az RTL2 oldalán az összefoglalókat eddig meg lehetett nézni.

[link]

2020. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem Vodafon-UPC, hanem Telekom a szolgáltató, akkor milyen kódot kér? RTLMost+
2020. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!