Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Astrohaus Freewrite Traveler...

Iamdia kérdése:

Astrohaus Freewrite Traveler hordozható írógép. Vélemény, alternatívák?

Figyelt kérdés

Nemrég akadtam rá erre az írógépre, a Freewrite traveler-re, ami csak arra van, hogy írhass rajta és hordozhatod magaddal, mivel könnyű, kicsi és sokáig bírja töltés nélkül.

Röviden leírva beleszerettem ebbe a készülékbe. Azután megláttam az árát, és elhűltem. Kerestem rá alternatívákat, amik ugyanezt a célt szolgálják, találtam is, csak sajnos azokon nem lehetséges magyar billentyűzetet használni.

Tudtok esetleg ilyenfajta eszközt, ami magyar billentyűzetre is kompatibilis?

A Freewrite traveler amúgy így néz ki:

[link]

És eddig ezeket találtam helyette, amin nincs magyar billentyűzet lehetőség (vagy csak én nem találtam)

[link]

A másikról nem tudom képet berakni (nem tudom, hogy kell 😅), de a neve Pomera DM30. Eddig ez tűnt a legjobb alternatívának számomra, de nem láttam, hogy lenne benne magyar nyelvű lehetőség.



#írás #alternatíva #írógép #hordozható írógép #freewrite traveler
2020. nov. 8. 11:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!