Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az okosóráról?

Figyelt kérdés

[link]

Egész jó áron van, és jónak is tűnik, mi a véleményetek róla?



2020. nov. 12. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég kamunak tűnik még a márka sincs feltüntetve... Ha meg is kapod, akkor is csak vmi olcsó kínai vacak lesz, ami jó ha bekapcsol
2020. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsit gagyinak tunik, plusz direkt rakerestem, es sehol nem irnak rola velemenyt, csak az oldalon, es az is mind pozitiv es tokeletes. Most vagy tenyleg ennyire jo, vagy torlik a negativ kommenteket, vagy kamu az egesz. En az utobbi kettore tippelnek. Plusz pl nem tudom, sportolsz-e, de en sportolashoz is hasznalom az oram, mert kenyelmes, de ez a darab max ilyen munkaba jarosnak jo, talan. Plusz latom a kulcsszavaknal, hogy vernyomasmeres. Na most errol azt kell tudni, hogy jelenlegi allas szerint nem nagyon tudnak ezek az orak normalisan vernyomast merni, a pulzust tudjak kb jol bemerni, es ennyi.

En nem vennem meg, draga is, meg nem tunik praktikusnak es kenyelmesnek.

2020. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!