Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen aggregárot/áramfejleszt...

Milyen aggregárot/áramfejlesztő generátort válasszak?

Figyelt kérdés

Ezek a szempontok: Legalább 1000 Watt

Akkumulátoros, nem benzines vagy dízeles. Ne legyen hangos, ne füstöljön

Előny, ha az ára nincs az egekben

Lehetőleg alacsony tömeg, mondjuk 10 kg alatt

Minimum pár órát kibír


Nem tudom ez így mennyire reális, nem értek hozzá, sose vettem még ilyet. A legfőbb szempont, hogy akksis legyen, ne benzines vagy dízeles. Van ennek valami speciális neve? Hiába keresek rá, a nagy része, amit kiad az benzines vagy dízeles, alig találni kivételt. Nem ipari célra kell, nem egymilliós, meg sokszázezres ezközt szeretnék venni. Van itt valaki, aki segítene pár tanáccsal? Eltévedtem ebben a témában, mint szürke szamár a ködben.


Ha valaki segít, köszönöm!



2020. nov. 22. 01:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Valamint annyi még jó lenne, ha Magyarországon kapható lenne, külföldről ilyen drágán nem merek rendelni semmit.
2020. nov. 22. 01:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Szünetmentes tápegység plusz aksival akár jó is lehetne a célra, de kérdés hogy mit és milyen sokáig akarsz használni.
2020. nov. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez eléggé függ attól, hogy az az 1000W az mennyi időre kell, hogy mit akarsz te meghajtani.
2020. nov. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad le hogy miből állítsa elő az áramot.
2020. nov. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:

Tehát a követelmények:


- Akkumulátor, mint energiaforrás

- 1000W leadott vill. teljesítmény

- Néhány óra üzem idő

- 10kg alatti tömeg


Ez nem fog összejönni. 2 órával számolva 12V-os akkuval ehhez min. 200 Ah akku kellene ami önmagában nehezebb ennél.

2020. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vattacukorgépet szeretnék működtetni, de ötletem sincs, hogy honnan szedjek áramot hozzá, azért gondoltam erre. A füstölős, benzines megoldás nem jó, étel közelébe nem való. Más megoldás kellene. Olyasmi, mint egy powerbank, csak képes legyen egy 1000 wattos gépet működtetni. Minél tovább, annál jobb, de egy minimum 3-4 órára kellene. Nyilván előny, és célszerű, ha annál tovább bírja, de kezdetnek egy 3-4 óra is megtenné.
2020. nov. 22. 14:23
 7/8 Szirty ***** válasza:

Használj olyan gépet ami gázzal fűt.

A motor elmegy akkuról órákig...


Az elektromos fűtésű akkumulátoros üzemnél felejtős úgy ahogy van.

2020. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak olyat találtam, ami áramos.
2020. nov. 22. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!