Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a Logitech...

Mi lehet a gond a Logitech 2.1-es hangfal szettnek?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve vettem. Pár nappal ezelőttig teljesen jól működött. Be van dugva ahogyan a megvétel óta folyamatosan a hálózatra és tegnap azaz 2020.11.21-én kapcsolnám be és nem működik. Van egy kis állítható kapcsolója amin van egy led lámpa jelezve mikor be van kapcsolva de nem reagál a bekapcsolásra.

Erről a termékről lenne szó: [link]


Valami tanács?


Köszönöm



2020. nov. 22. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha be sem kapcsol, akkor táp problémát néznem meg.

Kábelszakadás vizsgálat, kapcsoló vizsgálat. Elsőkörben.

Esetleg biztosíték, ha van benne olyan.

2020. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 ilyenem is volt. Mind a kettő 2. évük végén adta meg ugyanígy magát. Barátommal szétszedtük, elképesztően trehány módon volt belül összerakva. Sajnos ez ilyen eldobhatós, összetákolt széria.


Most egy Z533-asom van, kb. 1 éve teszi a dolgát, de ha ez is meghal jövőre, részemről egy életre elvágta magát a Logitech.

2020. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ezek ilyenek, egyszer használatos, rövid élettartamú, olcsó kínai vackok.

az egyetlen megoldás, hogy veszel másikat.

2020. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek jók nekem 2 db is van már 2015-óta

[link]


Ezek nem vackok mert a Genius jó márka és az egerük is jó.

2020. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én Logitech 2.1-es szettem 17 évig bírta. Utána is szólt, de egy nagyon hangos búgó alapzaja lett. Szétszedtem, az egyik kondi szétfolyt... Nem akartam tökölni vele, úgyhogy rendeltem bele kínából egy erősítő áramkört. Volt vele némi dolgom, mert az előerősítő IC döglött volt benne. Kicseréltem a régi erősítőben lévőre ami teljesen más típus, de a lábkiosztása ugyan az, azóta szól rendesen.
2020. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!