Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy új laptopot és...

Vettem egy új laptopot és ugye rajta van a Microsoft Office 365 de azt megkell vásárolni.Véleltlen szerűen kitörlődtek a Word,Power Point és az Excel.Hogy lehet ezeket visszaállítani vagy telepíteni?

Figyelt kérdés
Ha beírom a keresőbe hogy Word akkor semmit se ad elé.Vagy ha megakarok nyitni egy Word fájlot akkor azt írja hogy nincs mivel megnyitni mivel nincs Wordom.Ezt valahogy meglehet oldani hogy kerüljenek vissza?

2020. nov. 23. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Telepítsd a Libre Office csomagot! Azzal egyaránt tudod olvasni és szerkeszteni a Word, Excel, és egyéb irodai állományaidat. Ingyenesen.
2020. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy hogy megveszed a programcsomagot.
2020. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kalózkodod, de most szerintem diákoknak ingyenes a virus miatt
2020. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

@10:18


OM azonosítóval már nagyon sok éve lehet igényelni ingyenes tanulói példányt.

2020. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4: Kivéve, ha szakképzésben tanul/dolgozik, ott ugyanis idén nyártól (meghatározatlan ideig) visszavonták ezt a lehetőséget.


Ami pedig a gépen előre telepítve volt, az legjobb esetben is próbaverzió. Vagy megveszed a "rendes" Office 2016-ot, vagy előfizetsz az Office 365-re. Igen, ez egy előfizetéses szoftver, havonta perkálnod kell, ha használni akarod.

Vagy használod valamelyik ingyenes alternatívát, amikből itt helyben tudok mondani négyet, ami van olyan jó, mint a MS Office. (LibreOffice, WPS Office, Softmaker FreeOffice, OnlyOffice.) Van élet a Microsoft birodalmán túl is, csak venni kell a fáradtságot megismerni ezeket a termékeket, és könnyen lehet, hogy jobbat találsz nála.

2020. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 é 5 jót ajánlott, én is már sok éve a LibreOffice-t használom.
2020. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!