Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt költesz éves...

Mennyi pénzt költesz éves szinten elektronikus eszközökre?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy 5-10 év átlagában.

2020. nov. 27. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen elektronikus eszkozokre?
2020. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mai értékén mondom, mert 5 éve még 150 ezer volt egy csúcstelefon, ma pedig félmilliótól közel 1 millió...

TV-k, egyéb termékek aránya ugyanez.


2 évente veszek telefont, magamnak Android-os, barátnőmnek Apple csúcskészüléket, 5-7 évente egy komoly TV-t. Hangrendszert utoljára 8 éve vettem. PS5-öt most megveszem, konzolon nem szabad spórolni, az 5 évig minimum társad lesz.


Szerintem ez mai átlagárában évi 600-700 000-ből megáll, azt is javában a kétévenkénti két telefon teszi ki.

2020. nov. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Próbálom összeszedni, hogy az elmúlt 10 évben mit vettem:

5 középkategóriás telót, 1 laptopot (többnyire céges volt), 1 mosógépet, 1 mosogatógépet, 3-4 porszívót, 1 PS3-at, 1 TV-t, 1 projektort, 2 hangrendszert, 3 fejhallgatót, 2 táblagépet,

2 kindle-t, 1 páramentesítőt, konyhai robotgépet, sous-vide gépet, 2 vákuumcsomagolót, 2 botmixert, infrás hőmérőt, 3-4 külső vinyót, 2 routert, 5 e-cigit, 1 fúrógépet, 1 bébiőrt, 1 biztonsági kamerát, és egyéb csip-csup szarságokat (bluetooth vevő, Chromecast, egér, régen pendriveok, kábelek, elektromos gyerekjátékok stb.)


Megpróbáltam összeadni, ez olyan 4-5 millió forint lehet 10 év alatt, ami évi 4-5 kiló. De érzésem szerint felfelé megy, valóban egyre drágábbak a telefonok, ami a legrendszeresebb kiadás.

2020. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt évben semmit szinte, csak a számítógépet upgradeeltem de azt is használt alkatrészből.

Majd ha valami elromlik akkor, telefonom is szerencsére jól bírja már 4 éves

2020. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt 5 évben amit vettem:

1 db fülhallgató - 5.000 ft környékén

1 db telefon - 50.000 ft környékén

1 db xbox series x hogy a következő években ne kelljen költenem semmilyen kütyüre: kb. 100.000 (párommal közösen vettük)

2021. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!