Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy Ipad töltőt meddig használ...

Egy Ipad töltőt meddig használhatok?

Figyelt kérdés

Meddig használható az apple ipad töltője károsodás nélkül, mielőtt elöregszik?

Apple 12w usb töltővel töltöm az IPhoneomat. Mennyi idő után érdemes cserélnem?



2020. nov. 28. 16:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Számoljunk két teljes töltéssel egy nap, a telefonom akkumlátora 2600mah-ás
2020. nov. 28. 16:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tölt használhatod. Ha már nem tölt akkor venni kell másikat.
2020. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elöregedés alatt teljesítménycsökkenést értek* és ugyanez a kérdés vonatkozik az 5wattos apple töltőkre is. Előre is köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 28. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:

nalátod ez jó kérdés... én még nem tudom a választ pedig amióta megvan az iPad 2-esem 10W-os töltője azóta azt használom.

2011-ben vettem!!

Aztán 2013-ban vettem egy iPad Airt is és annak a töltőjét is a mai napig használom. Nem csak az iPadok és iPhoneonokat töltöm, töltöttem hanem mindent ami USB-ről tölthető... powebankok, borotva, hajnyíró, fényképezőgépek, elemlámpa, drón... :D

Szóval nyugi, sokáig bírja egy ilyen töltő.

Ha tönkremegy akkor az jelezni fogja büdös füst eregetésével.

2020. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi ment a like !De! Várom a további véleményeket és válaszokat is.
2020. nov. 28. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
az 5W-os is megvan még amit a 3GS-hez kaptam, a 3GS-t tölti folyamatosan, mert az ki van rakva a polcra, egy óra app megy rajta. :) (a kábel is még az eredeti)
2020. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!