Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hány kv-s lehet az alàbbbi...

Hány kv-s lehet az alàbbbi magasfeszültségű villanyoszlop? kepkuldes.com/image/fsKf4u

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ez ilyen leponzouós kérdés... vannak ilyenek. megszoktuk.
2020. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

Az összes többi az hiányos, vagy rossz, azt minek megkérdezni, hogy ki pontozta le?

De látom, ostobákból több van, mert én is lepontozódtam. :D Akkor is #8 írta jól...

2020. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

9 és 12 igazad van

8-as vagyok

Sajnos ez így van, ha valakinek nincs megfelelő ismerete erről, akkor előbb utána kellene nézni, nem pedig olyanokat írni, ami nem igaz. Persze, ehelyett egyszerűbb, élvezetesebb nyomkodni a piros x-et. Egyébként meg nem igazán érdekel, nem a pontok miatt szoktam válaszolni a kérdésekre.

2020. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2020. dec. 2. 12:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!