Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik vezeték nélküli fülhall...

Melyik vezeték nélküli fülhallgató lenne jobb?

Figyelt kérdés
Kb nem akarok 45-50 ezérnél többett rászánni, de szeretnék egy minőségi fülhallhatót. Lg tone free fn6-ot és a Honor magic buds-ot néztem. Személy szerint az lg azért lenne jó mert kb 6 órát bír 1 töltéssel, de nimcs zajszűrő:// tudmátok segíteni?Akár mást márkát is mondhattok. A lényeg, hogy gumis legyen és ulyen pipa alakja legyen, ne olyan stílusa legyen mint a galaxy buds-nak. Androidos telefonhoz kéne.
2020. dec. 3. 12:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem 45-50 ezer lenne, mivel 10-20 ezer lejön az akció miatt....És van ahol egy 45 000 ft-ba kerülő fülhallgatót kb 10 000 forintal kevesebbért is meglehet venni, és ott van még az akció..szóval kb 28 000 forintba kerülne. Saját pénzem nagyon sokat gyűjtöttem és dolgoztam hogy legyen. Sajnálom, hogy szeretnék úgy futni, zenét hallgatni hogy nincs kábel;)Azért ha neked dobnának egy 40 000 forintos fülhallgatót nem sírnál, hogy vegyék elxdd. Amúgyse vennék 45 ezerért csak azért írtam oda, mert ha valaki annyiért vett, és tetszik neki utánna nézek, és lehet megtalálom olcsóbban:)Köszönöm az értelmes válaszodat, de inkább máskor nem szólj hozzá köszi:)
2020. dec. 3. 12:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Honor van, tökéletes, főleg a zajszűrős.
2020. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!