Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektronikai iskolába járok....

Elektronikai iskolába járok. Mit csinálhatnék érettségire?

Figyelt kérdés
Erösitöt nem akkarok most probálkozom egy digitális hömérövel de egyenlöre ugy néz ki hogy nem fog működni. Valami érdekes és hasznos dolgot szeretnék csinálni aki tud plz segitsen mert már sűrget az idö köszee elöre is
2008. nov. 30. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Kismadár fiókának házilag készíthető inkubátor? Hasznos lenne, mert engem is érdekelne, hogyan lehet könnyen és olcsón beszerezhető alapanyagokból előállítani olyat, ami kézzel nevelésű fiókák számára jó, tudod, egy megfelelő belső hő meg páratartalom kell, hogy állandó legyen a pici életben maradásához, mert egy darabig nem tudja a testhőmérsékletét megőrizni, míg a tollai nem nőnek ki rendesen.
2008. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D hát sajnos ilyen bonyolult dolgokat nem vagyok képes megoldani. Annyira nem érdekel az elektronika vaami picit egyszerűbb dologra gondoltam :D de ha neked sikerűl valahogy megoldanod akkor okvetlenűl irjál egy PM-et mert nagyon érdekel a dolog
2008. nov. 30. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké :-) Egyelőre a fűtőegység kérdéses nekem, hogy mivel fűtsek, hogy ne vesszen oda hő, de elég meleg legyen, mert szellőzés is kell, mivel kisállatról van szó, de meg se süljön. :-)
2008. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, ha ezt meg tudod valósítani, írjál nekem is, jó? Mert engem is érdekelne! :-)
2008. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ötletem végülis már van, vizes fűtés, de még nincs tesztelve, de ha a teszt alapján bejön, akkor be fogom írni nektek is. Én is kíváncsi vagyok. :-)
2008. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!