Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ellátogattam a deep webre...

Ellátogattam a deep webre véletlenül tor böngésző nélkül. Nem csináltam semmit rajta, nem kerestem rá semmire csak kíváncsi voltam hogy megy-e úgy is. Most kicsit félek hogy azalatt az idő alatt nem hackelt-e meg senki/ lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha csak simán rajta voltam az odalon történhet baj?
2020. dec. 6. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Már mindegy.
2020. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült véletlenül ellátogatni?
2020. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És elárulod nekem hogy melyik volt az a "csodaböngésző", amelyik megnyitott neked egy .onion URL-t? XD
2020. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

azt sem tudod mi a deep web....

A deep web olyan hely ahova be kell jelentkezni.

Például a gyakorikerdesek.hu-n is a deep weben vagy ha be vagy jelentkezve. vagy a mail fiókodban, vagy a facebook fiókodban.


nem dark webre gondolsz esetleg?

2020. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy ott nagyobb eséllyel "hackelnek meg", mint a nyílt weben?

Mit értel deep web alatt?Mert úgy néz ki, hogy nem azt amit jelent :

[link]

2020. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3, #4-nek:


A deep és a dark web között nincs éles határ.

Inkább elvi kérdés hogy valamit melyiknek hívjuk. Az onion site-okon is található teljesen legális terület, míg a normál site-ok között is akad jó néhány illegális.

2020. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, de látod muszály leegyszerűsíteni nekik fekete vagy fehérre :D
2020. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Deep vagy Dark web még mindig nem olyan, mint a városközpontban a piac. Nem tudsz véletlen ellátogatni. Ha te beírtál egy ilyen címét és megnyitotta neked a Chrome vagy a tűzróka, ami érdekes, de legyen akkor maximum a csatlakozási adat amit tudnak rólad és mind egyebet leszarnak. A most ilyen life(pont)hu meg bulvárlapokon összehordott Darkwebes linkek miatt meg főleg ne aggódj azokban annyi illegális van, mint egy lepkében. Nem lennének a linkek fent bulvárlapokon fent, ha illegális lenne. Attól, hogy szlovák és nem érted, nem kábítószer van odaírva, hanem "kamionos matrica kereskedő" vagy "természetjárók közössége" valószínűleg...
2020. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!