Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Otthon nálatok a LED-eknek...

Otthon nálatok a LED-eknek milyen színük van?

Figyelt kérdés

Nem a karácsonyi dekorációra gondolok, hanem arra mikor valamilyen elektronikus eszköz működik, s egy kis fény jelzi, hogy működésben van.


Nálunk pl:

Kenyérpirító - piros

Kapucsengő - piros

Tv - piros

Kávéfőző - piros

Számítógép - narancssárga

Elem akkumulátor töltő - narancssárga

Nyomtató - zöld

Modem - zöld

Mosógép - kék

Botmixer - kék

Hangszóró - az összes szín, mert direkt hangulatvilágításos (de a régin csak egy sima zöld pont volt)



2020. dec. 13. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amióta 2002-ben bejött a kék led, kb mindenen az van. Egyedül a tévé és a set top box ami piros és zöld, piros ha ki van kapcsolva, zöld ha be. Meg persze a videómagnó, ami csak piros (nincs kijelzője, csak standby és rec ledek, osd menüje van).
2020. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes, hogy melyiket használják. A monitorok fehérek, a kontroller piros, a PC színváltós (HDD és standby ledek piros és kék), a nyomtató zöld, a 3D nyomtatóimon van fehér, kék, és olyan is amin nincs visszajelző, csak a képernyője. szerintem ez kb hasraütésre megy, vagy éppen a dizájner mit álmodik oda.
2020. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:
Én az erősítőmbe fehéret raktam. Minden LED fehér benne kivéve a védelem jelzését ami piros.
2020. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon vegyes, készülékektől függő. Mondjuk a kérdésnek nem igen értem az értelmét.
2020. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:
Bulvár kérdés :)
2020. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!