Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha érzékelőt szerelek fel az...

Feketeruhasember kérdése:

Ha érzékelőt szerelek fel az elektromos garázskapuhoz akkor elveszíti a garanciát?

Figyelt kérdés
Van egy frissen beszerelet elektromos garázskapum(felfelé nyíló). Egy vállalkozó csinálta meg nekem. Ha én utólag szerelek fel érzékelőket is hozzá akkor ha később valami baja lenne a kaput működtető elektronikának mondhatnák azt hogy nincsen rá garancia mert én tettem oda egy érzékelőt is? Ezeket az érzékelőket egyébként egyszerű összekapcsolni az elektronikával hiszen mindennek meg van a helye és nem kell szétszerelni sem. Az infrás érzékelőt meg csak a kaputól függetlenül fel kell szerelni két oldalra egymással szembe.
2020. dec. 14. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármit mondhat. de bizonyítania kell nomeg úgyse megy tönkre
2020. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tehát ha azt én hozzászerelem, és bekapcsolom, akkor ha gond van neki kell bizonyítania hogy az miatt történt?(ha nem akar garanciáztatni?)
2020. dec. 14. 23:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze
2020. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 puritan ***** válasza:
Ha baja van a garázskapunak, az "érzékelőket" le is szerelheted mielőtt bejelented a garanciális hibát.
2020. dec. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi a pontos neve, ha nem érzékelő? De am ha le is szerelem látnák hogy van egy két lyuk 2 oldalt a falban illetve a vezetéket is ami el van vezetve.
2020. dec. 17. 10:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Infra sorompó
2020. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nem tudom igazából mit csináljak, szeretnék infra sorompót is hozzá de nem akarok egy valag pénzt kifizetni azért hogy mwgcsinálják ugyanazt amit én is simán tudok. Viszont azt sem szeretném hogy ha garanciális gond lenne a kapuval akkor emiatt beintsenek nekem.
2020. dec. 17. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokat nyavajogsz
2020. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Neki kell bizonyítani hogy te tetted tönkre .
2020. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindezt egy 15e ftos vezérlő panel miatt .
2020. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!