Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem csinaltam cimket Foxpost...

Nem csinaltam cimket Foxpost csomaghoz, hanem kezzel irtam ra a cimzettet. (Feladot nem). Igy tettem be az automataba. Most akkor utolag ha generalok neki cimket es csomagszamot, akkor raragasztjak a raktarban?

Figyelt kérdés
Regisztralva vagyok naluk, ügyfelkód megadasa utan ezert nyilt ki az ajto. Raadasul egy rekeszbe tobb csomagot is tettem.

2020. dec. 20. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy visszadobják a csomagot, vagy eleve ki se veszik az automatából.
2020. dec. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
nem világos. a foxpost oldalán regisztráltad a csomagot? és azzal a kóddal tetted be? bepötyögted, fizettél, nyílt az ajtó?
2020. dec. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Én egyszer véletlenül úgy adtam fel, hogy semmit sem írtam a dobozra és nem is ragasztottam. Megkapta a címzett. Interneten regisztráltam a csomagot és ennyi.
2020. dec. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem csinaltam cimket, bem generalodott csomagszam se hozza.

Ha ki se veszik az automatabol, en hogy kapim vissza, hogy utolag felcimkezzem? Feladokent nem irtam ra magam a csomagokra.

2020. dec. 20. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor kiveszik a csomagot akkor nyomtatnak címkét rá ha az internetes felületen megadtad az adatokat.
2020. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!