Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha semmilyen...

Mit tehetek, ha semmilyen fülhallgató nem megy be az egyik fülembe?

Figyelt kérdés
A jobb fülembe barmilyen fülhallgató jó, de a balba még a legkissebb sem megy be, egyszerűen nem fér bele. Valaki valami tippet mit tehetnék?

2020. dec. 23. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem megy bele? amúgy fülhallgató helyett fejhallgatót használj :)
2020. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a másikba sem!
2020. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Marad a fejhallgató...

Én is gy vagyok....... a jobb fülem egyszer brutálisan begyulladt, fél évig semmi nem is hallotam rá annyira összeszűkült a hallójárat a gyulladástól.

Azóta is asszimetria van a két fülem között... a bedugós fülesek a bal fülembe pont jók, a jobba meg nem...

2020. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ez engem is érdekel. Nekem a normál túl nagy. A headsetek is. Van kisebb méret?
2020. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
A lerakódott zsírréteg.Legközelebb fürdéskor a bal füledet is tisztítsd ki rendesen,ne csak a jobbat.
2020. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4. igen van, pl gumis füllhalgatók esetén 3 méretű gumit szoktak adni hozzá. még a legolcsóbbhoz is kaptam mindig 2 kicsit 2 nagyot + ami rajta volt.
2020. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is kaptam több méretű gumit hozzá, de egyik sem jó. Bele dugom és vagy azonnal kiesik vissza, vagy ha nagyon bele erőszakolom, akkor is kiesik ha mozgatom a fejemet
2020. dec. 23. 22:17
 8/10 anonim válasza:

Nekem is ez a baj. Azt hittem, hogy csak nekem ilyen, ezért senkinek sem említettem ezt.

De örülök, hogy a Kedves Kérdező ilyen bátor volt (?! azt hiszem XD).. és szerintem inkább használj fejhallgatót! Én is próbálok azt használni inkább.. Ha feltétlenül fülhallgató a fontosabb, hogy zenét tudj hallgatni ne annyira nagy "súllyal", akkor csak tégy a fejedre sapkát?! Ha meg besülne a fejed a sapkában (ami mondjuk nem a legjobb ötlet, mer' az se segít sokat, hogy ki ne essen), akkor csak a fejhallgatót tudom ajánlani! :/

2021. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 8as, a sapkával és a fejhallgatóval az a gond, hogy munkán egyik se valami hasznos :D de jó ötletek amúgy, otthonra tökéletes
2021. jan. 8. 07:04
 10/10 anonim válasza:
Én megpróbáltam!! XDD Veszett ügyben vagyunk. De remélem, hogy lesz valami megoldás.. HA MEG NEM, AKKOR MARAD A SZIG.SZALAG!😂
2021. jan. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!