Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi okozza ezt a jelenséget...

Mi okozza ezt a jelenséget egy filmnél hogy a hang olyan mintha földönkívüliek beszélgetnének?

Figyelt kérdés
A YouTubon sokszor találkozom ilyen filmmel, de nem értem hogy most feltöltöttem egy filmet a saját Google fiókomba ahol tiszta volt a hang, majd hónapokkal később ilyenné vált... olyan mintha felgyorsult volna a hang mintha valami idegen földönkívüli lények beszélgetnének, A YouTube esetében gondoltam arra hogy a szerzői jog visszaszerzése miatt van ez a probléma de amikor az ember a saját Google fiókjába tölti fel a filmet ahol nem osztja meg másokkal akkor elvileg az olyan mint hogyha a saját tárhelyeden tárolnál egy filmet szóval nem lenne szabad hogy ez történjen, van aki meg tudná ezt magyarázni? Csak egy filmem lett ilyen , a többi 155 filmem ami a google fotók-ba fel van töltve nem lett ilyen ( Ufós) hangja....
2020. dec. 27. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti biztos, hogy nem nálad van gond a lejátszással?
2020. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, 2 különböző prémium kategóriás mobilom van,az összeslétező formátumot lejátsza és eddig lejátszotta, de mint mondtam, a youtubon is találtam sokszor ugyanilyen filmet, olyan mint amikor az URH rádió, a beszédet kódolt jellekké alakítja,és egy dallamszerű gyorsított hangot hallunk( 2002- ben rádióztam ott os így volt) és ugyanezt hallani a filmen, de a Youtubnak joga van lekódolni, vagy törölni a filmeket ha a feltöltő megsérti a szerzői jogokat, de nekem rengeteg filmem, évek óta a google fotók alkalmazásban ,valamint az icloud fiókban van mentve biztonságosan, csak ez az 1 film vált ilyenné, és a formátuma sem különbözik a többitől(mp4).Lehet hogy felkeresek egy hangteknikust, vagy aki ért hozzá, mert szerintem itt ezena az oldalon nehéz lesz találni szakembert, csak megpróbáltam, hátha valaki mégis tudja....köszönöm!
2020. dec. 28. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Na jó, csak feltöltöd saját Google fiókodba, és akkor is ilyen. Ez csak abba az irányba mutat, hogy nálad lehet valami. Esetleg processzor probléma, ami így eszembe jut.
2020. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amint már a leírtakban is említettem, csak ez az egy film hibás a 155-ből, s nem tartom valószínüleg hogy mindkét mobilom hibás, egy Samsung Galaxy S9, és egy IPhone 11, és muterom számítógépén is ezt csinálja....
2020. dec. 30. 00:44
 5/6 A kérdező kommentje:
A Google fiókomba, mind két mobilom be van jelentkezve, s még SD kártyára is letöltöttem ezt a filmet, és lejátszottsm anyukám számítógépén....detto ugyanaz, a többi film ( közöttük 4K felbontáduak is) jól működnek, márpedig a 4K videók eléggé megterhelik a processzort.....a film címe ; A trgnap gyermekei" és fennt van a youtubon most is, ahol szintén ,,ufóssá" vált s hang, de amikor én letöltöttem, hónapokig jó volt, 5x néztem meg, snnyira tetszett ez s film....
2020. dec. 30. 00:49
 6/6 A kérdező kommentje:
2020. dec. 30. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!