Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okos órát érdemes...

Milyen okos órát érdemes venni maximum 55 ezer Ft - ért, ami jól is néz ki, és tud elég sok mindent?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen programokra van szükséged?
2020. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen funkciói vannak egy okos órának, de legalább Bluetooth, GPS, edzés, és pulzusmérő, alvásfigyelő legyen benne, és még egy fontos szempont hogy be lehessen állítani hogy ne remegjen amikor hívnak!
2020. dec. 30. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:
2020. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én cirak 2 éve Huawei Watch Gt-t használok, ileynt most pont 42-ért láttam az emagon

[link]


Megvagyok vele elégedve , mert simán elmegy két hetet egy feltöltéssel. Persze ha túrázoom akkor a GPS azért jobban meríti. Az, hogy neked miről küldjön értesítést, az a hozzá tartozó app-ban beállítható, így a hivást is ki lehet kapcsolni. Bár én pont ezek és az üzebetértesítések miatt vettem, telefonom azóta full rezgőn van. Olyant is tud, hogy ha alszol, akkor nem jelez.

2020. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem Polar M430-om van, pont tegnap vettem át. Eddig csak pozitív tapasztalatom van vele, mindent tud, amit te leírtál. Az egyik webáruházban most alig 45-ért lehet kapni, ha gondolod átküldöm, hogy melyik üzlet az (holnapig tart az akciójuk)
2020. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"Az, hogy neked miről küldjön értesítést, az a hozzá tartozó app-ban beállítható, így a hivást is ki lehet kapcsolni." Köszi! Van egyéként már néhány éve egy okos karkötőm, és most ki tudtam kapcsolni a rezgést! Idegesített engem.
2020. dec. 31. 10:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek az órák mechanikus órák, extra funkcióval, vagy csak van egy kijelzőjük amin úgy néznek ki, mintha mechanikus órák lennének?
2020. dec. 31. 11:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek mint Oled kijelzősek, és sokféle kinézet közül lehet választani.
2020. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok köszi Jó lesz az 80 ezer ft - ért is! Van rá elég pénzem.
2021. jan. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!