Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy posta pontra rendelek...

Mátéhhhh kérdése:

Ha egy posta pontra rendelek egy csomagot, jelen esetemben Coop, akkor hogy zajlik az átvétel menete?

Figyelt kérdés
Rendelni akarok E-Cigit, viszont nem múltam még el 18. Van ilyen lehetőség a weboldalon, hogy egy Coop üzletbe rakják le a csomagot. És az a gond, nem szeretném hogy a szüleim tudomást szerezzenek erről a dologról. Kérdésem az lenne, hogy hogy zajlik az átvétel, illetve ha én nevemet írom be a megrendeléshez, és a lakcímemet(Szüleim címe is egyben), akkor küldenek-e valami levelet, vagy bármit ami le buktathatna. Illetve nem foglalkoznak vele, hogy nem múltam el 18? Illetve tanácsokat kérnék még ezzel kapcsolatosan, hogy hogyan tudnák megbízható forrásból venni E-cigit. Használtat egyáltalán nem akarok, illetve nincs nagyon olyan ismerősöm, aki tudna nekem venni.

#elektromos cigaretta #rendelés #e-cigaretta #Posta Pont #Hogyan rendelljek e cigit #nem múltam el 18
2021. jan. 6. 19:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
19:53 - Említettem is, hogy nincs ilyen ismerősöm, vagyis olyan van aki használtat akarna elsózni nekem ilyen 3 ezrekért, viszont azt nem akarok.
2021. jan. 6. 19:57
 12/17 A kérdező kommentje:
Akkor megrendelem, és reménykedek a legjobbakban. Segítséget/válaszokat továbbra is elfogadok.
2021. jan. 6. 19:58
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia, azóta megjött már és ha igen áttudtad venni?
2021. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szia. Aha megjott a csomag, és minden probléma nélkül át vettem. Személyit csak személyi igazolvány szám miatt kértek el.
2021. jan. 11. 16:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Király, köszi :)
2021. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem volt ráírva hogy 18 éven aluliak nem vehetik át?
2021. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem volt rajta semmi ilyen feltüntetve.
2021. jan. 12. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!