Megéri váltani?

Figyelt kérdés
A Vodafone(UPC)-nél lejár a szerződés és azon gondolkodunk hogy mi lenne ha átmenénk a T-home-hoz. Szerintetek van értelme?

2021. jan. 10. 07:53
 1/4 Vortrex ***** válasza:

Ezt te tudod eldönteni. Én például azért maradtam a UPC-nél, mert sok ismeretterjesztő csatornát (pl. Discovery Science) csak ők adnak. Ráadásul sokszor kötött a dolog, a t-home főleg optikai kábelt használ, a upc koaxot. Nagy munka lehet átállni egy másik rendszerre a házon belül, és az sem 100%, hogy a környéken van olyan hálózat kialakítva, amire a másik szolgáltató rá tudna csatlakozni, és annak a minősége is bizonytalan.


Én úgy gondolom, hogyha magával a szolgáltatással meg vagy elégedve, akkor azért felesleges és kockázatos szolgáltatót váltani, hogy pár forinttal olcsóbb legyen.

2021. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KárpátokGéniusza válasza:
Én menekülnék a Voda-tól
2021. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki mit szeret. Én egy életre kiszerettem a jövendőbeli alanyodból. Nem váltottam szolgáltatót, mert a többit meg már régebb óta nem kedvelem, de...

Egy kisvállalkozás nevére vettem egy ócska telefontot. Aztán úgy alakult, hogy ez a vállalkozás megszűnt. Majd egy százast fizettem kötbért, mert a hűségidő... Hiába mondtam, hogy de hát a saját nevemen én folytatnám az ügyfél szerepet... Az nem számít. Ezek után meg a saját névre átírt szolgáltatás számláján megjelent egy ötezres környéki átírási díj...

2021. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez a szitu, szerződés lejárt.

Mi a vezetékes, otthoni cuccossal átmentünk a Digihez (Anno fontos szempont volt, azaz lett volna, h EGY számlát fizessünk. A UPC-nél működött, a Voda külön küldte a mobil és külön a vezetékes szolgáltatásról, kettő hét eltolódással, szóval...)

Jelenleg úgy néz ki, h vezetékes Digi, harmadannyiért, mobil Vodafone Family. Kimatematikázva a 4mobilból másfél ingyen van.

2021. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!