Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki hol szerkeszti a videóit...

Ki hol szerkeszti a videóit YouTube-ra?

Figyelt kérdés

Üdv, ti hol szoktatok szerkeszteni? Milyen alkalmazást, programot használtok? Ingyenes? Mit tudtok ajánlani?

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2021. jan. 10. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Premiere pro. Torrentrol ingyenes. De ha pénzt keresel vele, illik kifizetni az árát
2021. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából semmit nem szeretnék feltölteni YouTube-ra. Csak láttam, hogy ott vannak, akik nagyon minőséhien megvágott videókat tudnak csinálni. Én ajándékba szeretnék készíteni egy videót valakinek, ahol összevágok képeket, videókat, audió...
2021. jan. 11. 06:51
 3/7 A kérdező kommentje:

A további válaszokat szívesen fogadom!


Valamint, ezt fenn nem említettem, de inkább telefonra keresnék...

2021. jan. 11. 06:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, telefonon nehéz igényesen videót vágni, főleg a kis méret miatt, de az összetettebb videókat egy mobil ki se tudna renderelni
2021. jan. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:
Kisszobában...
2021. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

keress rá, hogy "video editor phone" valószínűleg találni fogsz egy csomó félét, akár leírással, vagy bemutató videóval együtt, hogyan kell őket használni. valószínűleg lesznek köztük egyszerűbbek és bonyolultabbak is.

ha csak fotókat akarsz beletenni, akkor érdemes lehet "slideshow maker phone" keresni, az egyszerűb lehet egy fokkal. ha fotók és videók is lesznek vegyesen, az eléggé meg tudja bonyolítani a dolgokat és a programok is összetettebbek lehetnek, de egyáltalán nem lehetetlen.


amit #4-es ír, az némileg túlzás. ahhoz igencsak összetett szerkesztésre és/vagy nagyon gyenge telefonra van szükség, hogy túlterhelje a telefont. persze nyilván nem agyon effektezett, sok kamerás, több órás felvételek szerkesztésére való egy telefon, de amiről a kérdező ír, azt simán meg lehet oldani telefonon.


az ingyenes GoPro és DJI Mimo appok tudnak a telefonon levő fotókból és videókból automatikusan is montázst szerkeszteni, meg valamennyire beleszólni is lehet a végeredménybe, de nem biztos, hogy ezek a legjobb megoldások.

2021. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Movavi Video Editort használok, de nem teszek fel még YouTube-ra semmit:)

Telefonra sajnos nem tudom, hogy van-e:/

2021. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!