Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy hecht 9230as...

Vettem egy hecht 9230as láncélezőt és gond vajon?

Figyelt kérdés
Még mivel társasházban vagyok nem tudtam kipróbálni. Egy kiállítási darabot kaptam meg és azt vettem eszre hogy a bekapcsológombja bvan nyomva de a nem tudom kinyomni a piros gombjával hogy ha áram alá tenném ne induljo be. Ez valami védelem, hogy amíg nincs áram alatt ne lehessen kbenyomni vagy hibára utal? A 7en viszi el öcsém ő fogja kipróbálni. Valaki tudja hofy ez hiba e?
2021. jan. 11. 06:05
 1/8 anonim ***** válasza:

tedd áram alá, akkor meglátod hogyan működik!

zöld - be

piros - ki

a zöld mindegyiken beljebb van

2021. jan. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oksi de ez szerintem bevan nyomva. Na mindegy csak felfogatás nélkul nem akartam hofy beinduljon ha mégis a kapcsoló szar. Már megbántam hogy nem csomagolatlant kertem telóba még 2dbot mondtak hogy van
2021. jan. 11. 06:32
 3/8 anonim ***** válasza:

ez elvileg olyan kapcsoó, hogy ha áram alatt van a cucc akkor benyomod a zöldet akkor bekapcsol, de a gomb vissza kiugrik.

aztán amikor a pirosat nyomod meg akkor meg leáll és a piros is visszaugrik, mindkettő nyomógomb.

2021. jan. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

így néz ki a tiéd is?

[link]

[link]

[link]

Lehet nyomkodni a zöld gombot? mozog?

2021. jan. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ilyen. Akkor lehet direkt ilyen?
2021. jan. 11. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
direkt ilyen
2021. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hazamegyek megnézem azert es írok. Nagyon köszi addig is!
2021. jan. 11. 13:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Nah úgy néz ki működik, köszi akik írtak, megnyugtattatok. :) még lámpa is van benne. :)
2021. jan. 11. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!