Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gyári samsung fülest nem...

Gyári samsung fülest nem enged feltölteni a jófogás, más felület ahol tudom hirdetni?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mi van az oldallal, de már egy hónapja ilyen. Segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen más oldalakat használhatok ahol pörögnek ezek? Vadonatúj
2021. jan. 13. 12:37
 1/6 anonim válasza:
100%
Nincs semmi baj az oldallal. Jó kategóriába akarod feltölteni? Hardverapró. De ott az újoncokkal azért óvatosak.
2021. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Újoncokkal óvatosan??

Igen, jó helyre akarom, más terméket is visszadob. Nem éetem, de már kezd elegem lenni a jófogásból

2021. jan. 13. 12:53
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem, olvasd el még egyszer amit írtam. Az újoncokkal óvatosak. Az ottani vevők. Jófogásból nekem is elegem van.
2021. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De miert nem a jofogasnak irsz, hogy magyarazzak el mi a gond a hirdetessel hogy javithasd? Gondolod igy latatlanban majd tavgyogyitassal belelatunk a hirdetesedbe?
2021. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A hardverapróval kapcsolatban a korábbi válaszolók arra céloztak, hogy egy adásvétel során lehet értékelni az eladót, sőt akár a vevőt is, ha regisztrált, mely referenciául szolgálhat a későbbi partnerek számára.


Nyilván, minél több pozitív értékelése van valakinek, annál szívesebben köt az ember vele üzletet.


Ettől függetlenül nyugodtan tedd fel oda a fülhallgatót, nem egy olyan összegről beszélünk, melynél félne bárki is, hogy átverik, illetve gyanítom, hogy felajánlanád a személyes átvétel lehetőségét is a lakhelyed közelében.

2021. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyen összegnél nem is szórakoznék postázással..
2021. jan. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!