Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv: El felejtettem a facebok...

Valaki0012638339 kérdése:

Üdv: El felejtettem a facebok jelszomat . S ujjat nem tudok kerni mivel a telefonszam amit adtam regen az már nem él és az email sem amit meg adtam van rá mod hogy vissza tudjam állitani vagy ez már megy a levesbe ..?

Figyelt kérdés
Nincs
2021. jan. 21. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Van rá mód. A facebook supportnak írd meg a problémádat és mellékeld a személyi igazolványodat. Pár napon belük ők majd küldenek neked egy e-mailt amivel be tudsz állítani egy új jelszót.
2021. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az már a Te döntésed, hogy hagyod veszni, vagy pedig elküldöd nekik a személyi okmányod másolatát.

Én nem tenném, az biztos.

2021. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rákattintasz arra, hogy elfelejtettem a jelszavamat, ott kérni fogja az e-mailed vagy telefonszámod, ott rákattintasz arra, hogy nem férek hozzá. Innen már elvileg egyértelműnek kell lennie a lépéseknek.

Természetesen ne legyenek tévhiteid, a Facebooknak is nagyon szigorú törvényeknek kell megfelelni, ami az adatkezelést illeti, nyugodtan elküldheted. Erről egyébként részletesen olvashatsz is a support oldalán.

2021. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt megtalálsz mindent az adatkezelésről:

[link]

Elküldheted teljes nyugalommal, a link alján még 10 linket is találsz ha valami nem egyértelmű az adataid biztonságával kapcsolatban, de eltudod magad kalauzolni oda is, ahol a jelszó helyreállításról írnak.

2021. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönőm szépen a sok segitséget most már világossá vált és rá jöttem hogy kell .
2021. jan. 21. 18:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg probáltam egyszerüen nem megy . én nekem ez nem vilagos esetleg ha valaki tudna segiteni máshogy nem lennék hálátlan ki fizetem .
2021. jan. 21. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Élet halál harc egy weboldalért. Hihetetlen, hogy itt tartunk. Ez az életed igaz? Minden tudásod abba a pár bájtba van:-) kész vicc
2021. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!