Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A távolság- illetve sávtartó...

A távolság- illetve sávtartó rendszerek által használt beépített kamera, ill. a tolatókamera képét ki lehet valahogyan nyerni saját egyéni továbbfelhasználásra?

Figyelt kérdés
Pl. fedélzeti kamearaként lehetne őket valahogyan használni?

#autóelektronika #tolatókamera #fedélzeti kamera #Sávtartó rendszer #Távolságtartó rendszer
2021. jan. 24. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ki lehet, csak épp nem tudnád értelmezni


ne egy videó felvételt képzelj el

2021. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Modjuk a tolatókamera képét általában szoktam tudni értelmezni. De ezt félreteve, hol találok olyan szakembert, aki hozzá tud ehhez szagolni?
2021. jan. 24. 15:09
 3/12 anonim ***** válasza:

"Modjuk a tolatókamera képét általában szoktam tudni értelmezni."

De itt nem a képről van szó, hanem a jelről, amit a kamera generál.

" De ezt félreteve, hol találok olyan szakembert, aki hozzá tud ehhez szagolni?"

Olyat aki elkezd neked pöcsölni vele, nemigen találsz, vagy nem akarod vagy tudod megfizetni.

Ezek speciális céleszközök. Én képalkotó és képfeldolgozó eszközökkel foglalkozom, ez a kategória nem ugyanaz mikor egy blankoló meg szigszalag segítségével összekötöd az ebay-es analóg kamerád.

2021. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. Tudsz mondani valami varázsszót, amivel utána lehet nézni a részleteknek? Valami specifikusabbat, mint az "ADAS camera"
2021. jan. 27. 09:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, a kérdés egyébként azért merüt fel bennem mert épp láttam egy olyan videót amit egy Tesla egyik oldalkamerája vett fel. Nekem ugyan nem Teslám van, de beépített kamerák az én kocsimban is vannak. Tetszene, ha én is tudnám dashcam-ként, vagy egyéb célra is használni őket. Pl. az első kamera képét a monitorra tenni egy kereszteződésnél, hogy lássam a jelzőlámpát, vagy olyan manőverezésnél, ahol a kocsi elejét kéne jobb szögből látnom.
2021. jan. 28. 22:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk, végre elárulhatnád hogy milyen járműrúl van szó, hogy ne kelljen találgatni.
2021. jan. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hyundai i30
2021. jan. 29. 05:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy fogóval kell kihúzni minden lényeges dolgot?

Nem kötelező, de elárulhatnád végre. Úgysem tudja meg senki hogy kibek az autójáról van szó.

Automata fékezős, vagy csak bejelzős?

2021. jan. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elárultam. Automata fékezős, plusz aktív sávtartós. Mivel a sebességváltó is automata, sztrádán hozzá se kell nyúlni, kivéve, ha sávot akarok váltani valamiért.
2021. jan. 29. 07:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, minek van még jelentősége. Például annak van, hogy a reflektort is ő kezeli? Gondolom, ezt is a kamera képe alapján csinálja.
2021. jan. 29. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!