Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó rajzprogra...

Tudnátok mondani jó rajzprogramot számítógépre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még soha nem írtam kérdést, de régen volt egy Genius rajztáblám, amit nagyon szerettem, de rövid idő alatt tönkrement. Viszont most fogok venni egy Wacom Intous S-t! Az lenne a kérdésem, hogy milyen könnyen kezelhető rajzprogramot használtok? Clip Studio Paintet néztem, de nem tudom, hogy megéri-e.


Köszönöm a válaszokat előre is <3



2021. jan. 27. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Paint tool sai nagyon népszerű, sok ingyenes kiegészítője van és tutorialok is akadnak hozzá bőven.


Valamivel komolyabb program pedig a Krita. Azt is sokan szeretik, vannak hozzá szintén kiegészítők és sok artistól kaphatsz hozzá segítek, ha szükséged van rá.

2021. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!<3
2021. jan. 27. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Az alap paint is jó tud lenni :)
2021. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alap Paint, de felülírva a Pic-pickkel, nagyszerűen lehet vele egyszerűbb rajzokat késziteni.
2021. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Photoshop
2021. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!