Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Zoom-on nem működik a mikrofon...

Zoom-on nem működik a mikrofonom, valaki tud segíteni ?

Figyelt kérdés
Nemrég új laptopot kaptam, és elsőre még be kellett állítani a mikrofonos dolgokat hogy engedélyezzem meg hogy a speaker meg mikrofonnál úgy legyen beállítva hogy same as system. Na és ez működött tök jól, de szerintem frissítés volt vagy ilyesmi mert egyszer csak már nem tudtam beszélni, hiába unmutoltam magam, meg hiába ugyanazok a beállítások mint akkor mikor működött. Már teljesen kétségbe vagyok esve, valaki help

2021. jan. 29. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom látatlanban javasolni, hogy nézz szét a hangbeállításoknál, nézd meg a mikrofonnál, hogy nincs-e letiltva, csinálj egy hibaelhárítást.

A Windows keresőt nyisd meg (Win10-nél: Win+S), írd be, hogy "mikrofon", és a találati listából válaszd ki a mikrofon adatvédelmi beállításait. Ez is szokott problémát okozni, hogy ott be van kapcsolva a tiltás.

2021. jan. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam néha segít, ha a Zoomban átállítom a "Same as system" helyett valami másra, aztán vissza. Fogalmam sincs, miért, de egy próbát megér :-)
2021. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!