Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem kapható a Huawei...

Miért nem kapható a Huawei Matebook D14?

Figyelt kérdés

Huawei Matebook D14 laptopot szeretnék venni 512 GB SSD-vel, AMD Ryzen 5 3500u processzorral. Azonban minden webshopból elfogyott, a tatabányai Euronicsben tudnám élőben megvenni. Viszont felmerült bennem, hogy miért van belőle ilyen kevés, esetleg kifutó termék? Mert ha pár hónapon belül jön belőle újabb modell, azt megvárom.

Hardveraprón használtan találtam ugyanezt a D14-et AMD Ryzen 7 procival, viszont úonnan mindenhol Ryzen 5-tel adják.

Érdemes várni, vagy csapjak le arra a pár darab egyikére, ami még kapható Magyarországon?



2021. jan. 30. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Készlethiány. Ha lesz, akkor lehet drágábban mint eddig. a használt ryzen 7 az milyen procival volt?
2021. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt találtam használtan

2021. jan. 30. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha használt, akkor jobb lenne személyesen átvenni, ott megtudod nézni, hogy nincs-e valami rejtett hibája.
2021. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem szeretnék használtat venni, már csak a garancia miatt sem. Azt csak azért írtam, hogy van AMD Ryzen 7 processzorral is, de Magyarországon boltokban nem árulják.

Interneten azt az infót találtam, hogy január elsejétől árulják Ázsiában a Matebook D14 2021-et, de nem igazán fogott meg, alig van benne újdonság.


Szóval valószínűleg veszek egyet a most kapható D14-ből, ameddig lehet, hiszen az se régi laptop.

2021. jan. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!