Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Xiaomi Haylou Solar Ls05...

A Xiaomi Haylou Solar Ls05 vízálló ?

Figyelt kérdés
A Xiaomi oldalán nem sok mindent találtam ezzel kapcsolatban. (Ip 68-as védelem ).

#Xiaomi #Haylou solar ls05
2021. febr. 9. 19:10
 1/5 anonim válasza:
0%
Nemtom
2021. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:

[link]


IP68:

6: Teljes mértékben védett por ellen

8: Víz alatt folyamatosan használható (egyedileg a gyártó által meghatározott értékek szerint, általában 1 és 3 méter közötti mélységben 30 percig)

2021. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 ezt én is tudom , de ott semmit nem láttam leírva , csak annyit hogy fürdésre meleg vizzel nem ajánlott
2021. febr. 13. 20:32
 4/5 Szirty ***** válasza:

"ezt én is tudom"


Akkor miért kérdezted meg?


"de ott semmit nem láttam leírva"


Nézd meg jobban. Oda van LEÍRVA hogy víz alatt használható 3m mélységig 30 percen át.

Az "egyedileg a gyártó által meghatározott értékek szerint" pedig azt jelenti hogy az IP68 jelöléssel ellátott készülék gyártója pontosíthatja azt hogy milyen körülmények között vízálló (pl. vízhőmérséklet).

2021. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat
2021. febr. 14. 09:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!